• 1

  • 2

  • 3

  • 4

Copyright 2020

Fotolia 95095186 Subscription Monthly XL 320x200Wpływ ukraińskiej konkurencji na układ sił europejskiego rynku jaj, innowacyjne metody walki z salmonellą na fermach drobiu oraz metody zabezpieczania ryzyka w działalności drobiarskiej to tylko przykładowe zagadnienia, którymi w tym roku będą zajmować się przedstawiciele branży jaj na swoim dorocznym spotkaniu.

 

Już niebawem, 31 maja, w Zakopanem, odbędzie się najważniejsza konferencja producentów jaj w Polsce, w której udział zapowiedziały także największe przedsiębiorstwa pracujące na rzecz branży oraz kluczowe dla rynku firmy handlowe.

W części merytorycznej spotkania uczestnicy zapoznają się z nowościami w odchowie i produkcji jaj w systemach alternatywnych na fermach kur nieśnych. Słuchacze dowiedzą się jakie są różnice w odchowie kur niosek w zależności od typu chowu.

Sporo miejsca na konferencji zajmą wykłady poświęcone nowym rozwiązaniom w żywieniu zwierząt w kontekście dbałości o zdrowotność stad drobiu.  

Seminarium w Zakopanem odbędzie się w tym roku po raz dwudziesty trzeci. Oprócz możliwości zapoznania się z najnowszymi analizami i osiągnięciami nauki i przemysłu na rzecz sektora jaj spotkanie będzie jak zwykle okazją do nawiązania kontaktów handlowych i technologicznych, wymiany doświadczeń czy ustanowienia partnerstw strategicznych. Głównym organizatorem spotkania jest firma OPOL-DROB.

Źródło: kipdip

f t g