Strefa Bydło

WIPASZ na ARENIE „ZŁOTY MEDAL” dla linii pasz dla bydła – WIMILK S!

WIPASZ S.A.

 

W dniach 24-26 lutego 2012 r. w hali ATLAS ARENA w Łodzi odbyły się XII Międzynarodowe Targi FERMA BYDŁA oraz FERMA ŚWIŃ I DROBIU – na których oczywiście nie mogło zabraknąć stoiska targowego WIPASZ!

 

 

Targi FERMA BYDŁA oraz FERMA ŚWIŃ i DROBIU to szeroka gama produktów i urządzeń niezbędnych do prowadzenia efektywnej hodowli zwierząt.
W targach wzięło udział ponad 170 wystawców, których to stoiska targowe odwiedziło ponad kilkunastu tysięcy hodowców trzody, bydła i drobiu.
Specjalnie z tej okazji WIPASZ przygotował nowe stoisko targowe, które cieszyło się zainteresowaniem i uznaniem odwiedzających gości. Nasi doradcy żywieniowi służyli pomocą przez cały okres targów a specjaliści z zakresu hodowli indyków dzielili się swoją wiedzą na branżowych wykładach.
Połączenie nauki i techniki to jedna z głównych idei targów. Każdego dnia w specjalnie przygotowanych salach konferencyjnych odbywały się wykłady wybitnych specjalistów z całego kraju. Znacznym zainteresowaniem cieszyły się wykłady lekarza weterynarii WIPASZ S.A.,
Pani Joanny Szczepskiej, która wraz z dr inż. Tomaszem Kisielem przygotowała „Podsumowanie wyniku hodowlanego stada indyka podstawą podejmowania decyzji produkcyjnych”. Z kolei lek. wet. Pan Marek Mrozowski zaprezentował interesujące widownię aspekty nt. „Utrzymanie klimatu w halach produkcyjnych – wybrane zagadnienia w hodowli indyka rzeźnego – praktycznie”.
Starania firmy WIPASZ w kierunku tworzenia jak najlepszych jakościowo produktów zostały docenione przez Klientów oraz organizatorów Targów. Firma WIPASZ otrzymała „Złoty Medal”, przyznawany dla najlepszego produktu. Komisja w składzie prof. dr hab. Marian Lipiński, Jerzy Kuzański oraz Beata Pach przyznali tę nagrodę linii pasz dla bydła: „WIMILK_S”.
Pozytywny odbiór naszej oferty oraz niezapomniane chwile spędzone z hodowcami sprawiły, że już teraz czekamy z niecierpliwością na kolejną edycję FERMY BYDŁA oraz FERMY ŚWIŃ I DROBIU.

 

© 2020 Pro Agricola dom wydawniczy