Strefa Bydło

Hala ekspozycyjna JOSKIN TECHNIC CENTER w trzciance już otwarta!

2 marca w siedzibie Joskin Polska w Trzciance odbyło się spotkanie dealerów oraz przedstawicieli mediów, które było doskonałą sposobnością do otwarcia nowej hali ekspozycyjnej. To właśnie w tym miejscu będą stale prezentowane niemal wszystkie maszyny z oferty Joskin – wozy asenizacyjne, aplikatory, rozrzutniki obornika, przyczepy różnego rodzaju oraz kosiarki i rozdrabniarki.

 


Na spotkanie do Trzcianki specjalnie przyjechał założyciel i właściciel firmy – Victor Joskin, który podziękował dealerom za udaną współpracę, a przedstawicielom mediów za liczne przybycie. Pan Joskin przedstawił także wszystkim zebranym plany rozbudowy zakładu w Trzciance. Prezes firmy wraz członkiem zarządu Joskin Polska – René Xavier Gerardem, w podziękowaniu za dobre wyniki, wręczyli najlepszym dealerom pamiątkowe dyplomy.
Na zakończenie oficjalnej części spotkania Roman Kaczmarek – kierownik sprzedażny Joskin Polska podsumował udany dla firmy rok 2011. Podczas wizyty w siedzibie firmy, goście, oprócz zwiedzania hali ekspozycyjnej, mieli okazje obejrzeć hale produkcyjne oraz otwartą w zeszłym roku ocynkownię.
Joskin Technic Center liczy 2400 m2 i ma docelowo
stać się miejscem szkoleń i spotkań organizowanych z myślą o dealerach i klientach firmy. Ponadto hala ma być otwarta dla mediów, entuzjastów marki Joskin, rolników chcących bliżej poznać sprzęt przed zakupem oraz studentów i wykładowców uczelni rolniczych. Firma Joskin jest otwarta na wszelką współpracę w zakresie wykorzystania hali ekspozycyjnej.

Joskin

© 2020 Pro Agricola dom wydawniczy