Strefa Bydło

Lidermix z unikalną formułą Trouw AO-mix

Międzynarodowy koncern Nutreco – w strukturach którego mieści się firma Trouw Nutrition Polska – będąc liderem na rynku paszowym, nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań wpływających na opłacalność produkcji zwierzęcej.

 Efektem takiego podejścia jest opracowanie przez Trouw Nutrition International unikalnej formuły Trouw AO-mix. Jej główną zaletą jest zastosowanie w niej wyłącznie naturalnych polifenoli gwarantujących doskonałą ochronę organizmu – skuteczniejszą niż popularna witamina E w jej działaniu antyoksydacyjnym. Dodatkowo, Trouw AO-mix zabezpiecza organizm zwierząt przed ryzykiem uszkodzenia materiału genetycznego, deformacji płodów, stresem (w tym również termicznym) oraz polepsza jakość tłuszczu, mięsa i wysokość produkcji.


Skuteczność działania Trouw AO-mix wynika ze znakomitej biodostępności przeciwutleniaczy, a także dopasowanym właściwościom dystrybucji w organizmie do specyfiki układów pokarmowych przeżuwaczy jak i zwierząt monogastrycznych. Opracowanie mieszanki Trouw AO-mix w dwóch różnych wariantach gwarantuje skuteczność jej działania w różnych układach trawienia.
Przeciwutleniacze zawarte w mieszance Trouw AO-mix nie tylko skutecznie zwalczają wolne rodniki, ale także – wspomagając status zdrowotny zwierząt – poprawiają odporność, płodność oraz witalność. Dodatkowo w tuczu wpływają na poprawę jakości mięsa poprzez ograniczenie wypływu soków komórkowych.

Lidermixy z unikalną formułą Trouw AO-mix to naturalna dawka zdrowia, która realnie wpływając na polepszenie efektywności w hodowli zwierząt, w konsekwencji przyczynia się do zwiększenia zysków.

Wraz z kampanią reklamową nowej mieszanki antyoksydacyjnej Trouw AO-mix, rusza w punktach dilerskich, akcja promocyjna pod nazwą: „Trouw AO-mix NATURALNA DAWKA ZDROWIA”. W ramach tej akcji zakup standardowych premiksów farmerskich Lidermix z dodatkiem AO-mix nagradzany jest atrakcyjnymi prezentami, zgodnie z regulaminem promocji.Więcej informacji na:
www.trouwnutrition.pl

 

© 2020 Pro Agricola dom wydawniczy