Lojalni zyskują więcej

Tylko uczestnicy Programu Lojalnościowego BioPoint mogą korzystać ze skutecznych rozwiązań problemów fermowych oraz wiedzy i doświadczenia lekarza weterynarii, a przy tym zyskiwać nagrody. Takich korzyści nie oferuje nikt inny.

 

 

Programów lojalnościowych jest na rynku mnóstwo. Oferują je stacje paliw, operatorzy telefonii komórkowej, czy sklepy spożywcze. Do tej pory nie było jednak takiego, który byłby maksymalnie nastawiony na uczestnika. Firma BioPoint, zmieniając swój Program Lojalnościowy, wyznaczyła nowy kierunek. Tym kierunkiem jest dawanie maksymalnych korzyści hodowcom. Dla nas sprawa jest oczywista – jeżeli ktoś korzysta z preparatów BioPoint, ma dzięki temu jak najwięcej zyskiwać.

Każdy hodowca wie, że w czasie rzutu musi stosować witaminy, dbać o prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego ptaków, czy reagować w przypadku niestrawności. Problemów jest mnóstwo, a firma BioPoint ma na nie rozwiązania. Wystarczy z nich korzystać, by zyskiwać Biodolary, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Biodolary w prosty sposób można przeznaczyć na nagrody, których katalog dostępny jest na stronie www.program.biopoint.pl. Wśród nich znajdują się m.in. zagraniczne wycieczki i weekendy w SPA dla dwojga. By z nich skorzystać,
wystarczy używać preparatów
BioPoint i zebrać odpowiednią ilość Biodolarów. Nowością na stronie jest kalkulator Biodolarów, czyli narzędzie, które uruchomiliśmy po to, by w łatwy sposób obliczać ile hodowca jest w stanie zebrać stosując określone produkty BioPoint.

Korzystając wyłącznie ze standardowych produktów niezbędnych w każdej hodowli tylko na jednym rzucie (stado 25000) jesteśmy w stanie zebrać aż 2100 Biodolarów. W skali roku daje to nam 14700 Biodolarów zysku jedynie na podstawowych produktach i to przy jednym kurniku. Jeśli do tego doliczymy korzystanie z produktów BioPoint w przypadku wystąpienia niedoborów witaminowych czy np. niestrawności, zyskujemy kolejne Biodolary. Warto więc stosować w hodowli produkty BioPoint, bo oprócz rozwiązania licznych problemów, zyskujemy nagrody.

Kolejną, niekwestionowaną zaletą używania produktów
BioPoint jest ich dostępność wyłącznie u lekarzy weterynarii. Hodowcy daje to gwarancję skutecznego podania preparatu, bo tylko wiedza i doświadczenie lekarza weterynarii pozwala odpowiednio zastosować produkt.

Zapraszamy do Programu Lojalnościowego BioPoint. Szczegóły u lekarzy weterynarii i na stronie:
www.program.biopoint.pl

Łukasz Pączkowski
PR & Marketing Manager w BioPoint