Strefa Drób

Od pomysłu aż po dach

Autorska pracownia projektowa AthenA Art. została założona w 2012 roku. Właścicielem biura jest inż. Kamil Roszczyc, absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Białostockiej, który przed założeniem firmy odbył gruntowną, długoletnią praktykę projektową jak i realizacyjną na budowach obiektów inwentarskich (obór, chlewni, kurników, magazynów – dla Gospodarstw Rolnych w całej Polsce) oraz dla budownictwa przemysłowego.

 

 

Działalność Pracowni obejmuje wszystkie etapy pełno branżowych opracowań przedprojektowych, projektowych, uzyskiwanie pozwoleń na budowę, sprzedaż projektów typowych, projekty zjazdów oraz przyłączy wod.-kan. i energ., kosztorysy budowlane wszystkich branż, procedury środowiskowe oraz usługi geodezyjne.
Nasza Firma zajmuje się prowadzeniem całego procesu inwestycyjnego, od wykonania projektu we wszystkich niezbędnych fazach poprzez dokumentację wielobranżową w pełnym zakresie, po oddanie obiektu do użytku. Realizujemy przedsięwzięcia inwestycyjne dla budownictwa: biurowego, mieszkaniowego, przemysłowego, użyteczności publicznej, rekreacyjnego i usługowo-handlowego. Oferujemy kompleksowe opracowania dokumentacji projektowej (architektonicznej, konstrukcyjnej oraz wielobranżowej), poczynając od wariantowych założeń koncepcyjnych poprzez pełno branżową dokumentację budowlaną i wykonawczą do projektów wnętrz. Zwracamy uwagę na funkcjonalność, logiczny układ przestrzenny i harmonijne współistnienie obiektu z otaczającym go krajobrazem. Śledzimy na bieżąco i uwzględniamy różne segmenty rynku: rolny, przemysłowy i budownictwa mieszkaniowego, będąc w ciągłym kontakcie z firmami wykonawczymi jak i producentami elementów nowoczesnych obiektów inwentarskich m.in.: elementów ścian zewnętrznych, podłóg rusztowych, pokryć dachowych, wyposażeń obiektów itp.
Pracownia została stworzona z myślą o potencjalnym Inwestorze, aby skupić w jednym miejscu całą procedurę inwestycyjną. Pomagamy Inwestorowi wyłonić wykonawcę w zakresie budowy budynków inwentarskich, biurowych, hal przemysłowych, magazynowych, gospodarczych i innych obiektów kubaturowych. Projektujemy przy ciągłym współudziale inwestora szukając optymalnego rozwiązania funkcjonalnego, kosztowego oraz formalnego obiektu. W trakcie realizacji, w ramach nadzorów autorskich, reprezentujemy inwestora na budowie w zakresie jej kontroli z projektem, prawidłowości oraz estetyki wykonania.
Naszą pracę cechuje wysoka jakość, terminowość, doświadczenie i dbałość o bezpośredni kontakt z Klientem. Projekty wykonujemy opierając się na nowoczesnych ale sprawdzonych technologiach i materiałach. Rysunki są precyzyjne i jednocześnie czytelne. Każdy projekt jest wykonany zgodnie z najnowszymi normami wynikającymi z prawa budowlanego.

 


W obecnej chwili mamy w swoim dorobku ponad 80 indywidualnych projektów budynków (obór, chlewni, kurników, magazynów, hal produkcyjnych, biurowców, stacji paliw, oraz sklepów), z których ponad 60 jest zrealizowanych, pozostałe obiekty w trakcie realizacji.
Dzięki umiejętnościom i profesjonalnemu warsztatowi zasięgiem obejmujemy teren całej Polski, ale również prowadzimy rozmowy z Inwestorami zagranicznymi zza wschodniej ściany, a także Arabii Saudyjskiej i Kataru.
Stanowimy wykwalifikowany i dynamicznie rozwijający się zespół projektowy skupiający wokół siebie grono wybitnych fachowców: architektów, konstruktorów, oraz projektantów branży sanitarnej i elektrycznej. Pracownię tworzą ludzie kreatywni, dla których projektowanie jest nie tylko zawodem lecz również prawdziwą pasją. Wykorzystywane metody pracy zapewniają niezawodność, terminowość oraz pełną elastyczność, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet bardzo wymagających Klientów. Cel, który sobie stawiamy to kompleksowa realizacja powierzonych nam zadań, przy wykorzystaniu zdobytej wiedzy i doświadczenia.

 Pragniemy, aby nasz Klient był zawsze zadowolony, a obiekt stał się naszą wspólną wizytówką.
„Od pomysłu aż po dach” – to dewiza naszej pracowni.

© 2020 Pro Agricola dom wydawniczy

Wykryto AdBlocka

 

Utrzymanie tej strony jest możliwe dzięki przychodom z reklam.
Aby móc dalej przeglądać tę stronę, prosimy o wyłączenie AdBlocka.