W maju… Z WIPASZ-em po BMW!!!

Zabawa, radość i łzy szczęścia towarzyszyły firmie WIPASZ i jej gościom podczas tegorocznych majówek, na których odbyło się losowanie zwycięzców w loterii „Z WIPASZ-em po BMW”.


W tegorocznym cyklu majówek i „czerwcówek” Firma WIPASZ spotkała się z Hodowcami, Klientami, Gośćmi – przyjaciółmi WIPASZ, na terenie trzech wytwórni: w Międzyrzecu Podlaskim (18.05), w Kole (25.05) oraz w Krośnie k/Pasłęka (1.06).


Licznie przybywający goście z całej Polski przywieźli ze sobą słońce i wspaniały nastrój. Zaszczyciło nas swoją obecnością ponad 6 tysięcy osób. Nie zabrakło oczywiście dobrej muzyki, atrakcji dla najmłodszych oraz grilla – „Nasz Kurczak” królował na stołach, przy których goście mogli spocząć w przerwie między zabawą.
Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na punkt kulminacyjny – losowanie nagród w loterii promocyjnej „Z WIPASZ-em po BMW”, w której brali udział Klienci WIPASZ.

Właścicieli znalazło 5 aut BMW X1!

Pierwszym wygranym w loterii „Z WIPASZ-em po BMW” został Pan Artur Stańczak – hodowca trzody chlewnej. Do grona zwycięzców dołączyli również: Pan Tomasz Kuś – hodowca bydła, Pan Zdzisław Jach – hodowca drobiu oraz Pan Bartosz Chylewski – hodowca trzody chlewnej. Ostatnim szczęśliwcem został Pan Arkadiusz Cecelski – hodowca drobiu.
Loteria „Z WIPASZ-em po BMW” dobiega końca. Pozostało jeszcze jedno auto, które mają szansę wygrać odbiorcy produktów dla bydła w Grajewie (25.08). Trzymamy kciuki!

 


Na koniec dobra informacja – loteria „Z WIPASZ-em po BMW” będzie kontynuowana! O szczegółach dowiedzą się Państwo niebawem na nowej stronie internetowej www.wipasz.pl oraz u Doradców Żywieniowych WIPASZ.