Jubileusz 20-lecia Trouw Nutrition Polska

W opinii wielu uczestników, takiej imprezy jeszcze nie było. Z okazji jubileuszu zarząd firmy Trouw Nutrition Polska zorganizował dla swoich klientów, pracowników i kooperantów piknik piłkarski w Grodzisku Mazowieckim. Imprezę wspaniale prowadził Krzysztof Skiba. Rozgrywki piłkarskie relacjonował z wirtuozerią sprawozdawcy sportowego. Zapraszał klientów do wspólnej zabawy, a  swoją pozytywną energią potrafił zarazić każdego obecnego na pikniku.
Przybyłych na uroczystość z okazji 20-lecia istnienia firmy przywitali Jurgen Verkuyten, prezes Trouw Nutrition Polska oraz Tadeusz Gochnio, dyrektor operacyjny. Obaj panowie podkreślali fundamentalną rolę wszystkich współpracujących z firmą ludzi.

 

 


- 20 lat istnienia Trouw Nutrition Polska to czas wielkich zmian, rozwoju, to również czas wspólnego dorastania. Zapewnienie hodowcom wysokiej jakości produktów paszowych jest celem nadrzędnym firmy Trouw Nutrition Polska. Działamy w myśl zasady: „jakość tworzy wartość”. Potrafimy sprostać wyzwaniom, które stoją dziś przed przemysłem paszowym, a pomaga nam w tym nasza determinacja i zaangażowanie w to, co robimy - zwracał się do zebranych prezes Verkuyten.
Dyrektor Tadeusz Gochnio sporo uwagi poświęcił rozwojowi firmy na przestrzeni dwudziestu lat. - Przed nami jeszcze będzie wiele wyzwań, ale i osiągnięć. Szybki rozwój to zasługa całego naszego zespołu – podkreślał dyrektor Gochnio.


Podczas imprezy poinformowano o nowej linii premiksów farmerskich dla trzody chlewnej  - Lidermix „Active, które będą dostępne na rynku  od dnia 27 lipca 2012, tj. tego samego dnia, w którym rozpoczynają się letnie igrzyska olimpijskie. Czas do wprowadzenia zarówno nowej oferty, jak i rozpoczęcia letniej Olimpiady odliczany jest na stronie www.trouwnutrition.pl

20 lat TNP

 

20 lat TNP


Impreza obfitowała w wiele konkursów. Najlepsi otrzymali pamiątkowe dyplomy, statuetki, gadżety. Smakowite potrawy oraz  ogromny tort w kształcie piłki zaspokoiły apetyty wszystkich  uczestników.
Wieczorem przyszedł czas na koncert Maryli Rodowicz, który  okazał się wspaniałym widowiskiem. Niekwestionowana królowa polskiej estrady w charakterystyczny dla siebie sposób bawiła się z widzami, łącząc poprzez muzykę pokolenia i gusta.