INDOOR Group Ltd.

INDOOR Group Ltd.

 

W dniu 28 stycznia firma INDOOR zaprosiła producentów drobiu na fermę Państwa Marii i Szczepana Będzikowskich, Mistrzów Agroligi 2010. Spotkanie odbyło się w miejscowości Zakrzewko koło Sierpca i było połączone z uruchomieniem i prezentacją wyposażenia nowej hali do chowu brojlera.

 

 

Nagrzewnica gazowa BIEMMEDUE GA/N 100Podczas otwarcia zaprezentowano działanie i programowanie systemu zdalnego sterowania warunkami mikroklimatu i zarządzania stadem.

W nowej hali wyposażonej przez INDOOR, zainstalowano sterownik AC 2000 Plus – który steruje:

Sterownik AC 2000 Plus jest podłączony do komputera PC w domu właścicieli z zainstalowanym programem ROTEMNET, który umożliwia:

 

Nagrzewnica gazowa BIEMMEDUE GA 100C zainstalowana na fermie, gotowa do pracy


Zamontowano tutaj także system monitoringu hali z kamerami.
Na fermie zostały zainstalowane nowe efektywne trójstożkowe promienniki gazowe firmy Kromschroeder S.A. z Hiszpanii. Na temat tej technologii ogrzewania wypowiadał się przedstawiciel w/w firmy – Pan Ramon Arboix. Jak zauważył, korzyści z używania promienników Infraconic to:

Kolejnym punktem spotkania była prezentacja nagrzewnic gazowych BIEMMEDUE – GA 100C oraz GA/N 100 – NOWOŚĆ 2012.
Nagrzewnica GA 100C zasilana jest gazem LPG i posiada regulację mocy od 50 do 100kW. Posiada wbudowany układ autodiagnostyki. Cechą charakterystyczną jest to, że powietrze do palnika nagrzewnicy może być zasysane z zewnątrz, aby ograniczyć zanieczyszczenie palnika i zapewnić jego stabilną pracę.

Cechy charakterystyczne GA 100C:

 

Promiennik 3-stożkowy o wysokiej efektywności i niskim zużyciu gazu

 


Nagrzewnica GA/N 100 jest bardziej uniwersalnym rozwiązaniem, może być zasilana gazem LPG lub gazem ziemnym. Moc nagrzewnicy 100kW. Posiada wbudowany układ autodiagnostyki oraz regulacji gazu. Pozostałe cechy charakterystyczne dotyczące jej budowy są takie same jak dla nagrzewnicy GA 100C.

Na zakończenie spotkania goście mogli zobaczyć już praktyczne funkcjonowanie i ustawienie zainstalowanych systemów na fermie Państwa Będzikowskich. Przyjrzeli się jak działa wentylacja i ogrzewanie i jakie znaczenie ma stosowanie mieszalników powietrza.

Cała halę do produkcji brojlera wyposażyła firma INDOOR GROUP Ltd.