Copyright 2019

 

Magdalena Kosin,
Marcin Kruciński

 

Firma MM Agro s.c. dąży do innowacyjnego rozwoju w kierunku wyposażenia budynków inwentarskich, dystrybucji sprzętu rolniczego oraz ochrony środowiska. Doradza klientom, kierując się troską o ich potrzeby i satysfakcję. Dba o stan zdrowia fizycznego i psychicznego zwierząt.

 

 

Zaspokaja ich podstawowe potrzeby w zakresie dostępu do wody, potrzebnej przestrzeni życiowej, higieny utrzymania, mikroklimatu pomieszczeń oraz warunków świetlnych. Priorytetem firmy jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów i obsługi – temu służy ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętnoci pracowników. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma MM Agro poszerzyła swoją ofertę o konstrukcje stalowe we współpracy z firmą Meprozet Stare Kurowo Spółka z o.o. Jest to firma z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją. Jej historia sięga początku lat sześćdziesiątych.


Pierwszego lutego 1961 roku w budynku po byłej parowozowni, w którym w latach pięćdziesiątych funkcjonował Ośrodek Transportu Leśnego, uruchomiono produkcję wyrobów z drutu. W latach następnych zakład rozwijał się dynamicznie i znacząco rozbudowywał. W 1968 roku oddano do użytku nowo wybudowaną halę i rozpoczęto produkcję rur cienkościennych. W czerwcu 1970 roku uruchomiono nowy, duży wydział – cynkownię ogniową. Pod firmą „Meprozet” zakład funkcjonuje od 1972 roku. Nowoczesny park maszynowy umożliwia również cynkowanie ogniowe oraz wysokotemperaturowe z odwirowaniem. Produkcję kieruje zarówno na rynek krajowy, jak i na rynki zagraniczne – głównie Niemiec, Danii, Holandii.
Wynikiem porozumienia jest wyłączne przedstawicielstwo przez firmę MM Agro na terenie województwa warmińsko-mazurskiego w zakresie konstrukcji stalowych oraz wygrodzeń dla bydła. Firma MM Agro s.c. dąży do tego, aby:
■ być najlepiej ocenianą firmą branży rolniczej w województwie warmińsko- mazurskim,
■ posiadać najlepiej wykwalifikowaną kadrę w zakresie doradztwa i obsługi,
■ proponować jedynie produkty sprawdzone i cieszące się uznaniem zarówno pod względem jakości wykonania, jak i użyteczności,
■ profesjonalnie zarządzać firmą.