Copyright 2017

 

IV Pomorskie Forum Trzodziarskie

14 listopada 2016 w Restauracji K2 przy ul. Wczasowej 30, w Borzechowie, k. Starogardu Gdańskiego odbędzie się IV Pomorskie Forum Trzodziarskie

Zapraszamy hodowców, producentów trzody chlewnej oraz osoby zainteresowane do udziału w tym wydarzeniu.

Forum jest jednym z największych wydarzeń w województwie pomorskim poświęconym tematyce trzody chlewnej, źródłem szerokiej wiedzy oraz miejscem do wymiany poglądów i doświadczeń. Udział w nim wezmą hodowcy i producenci trzody chlewnej, wybitni wykładowcy akademiccy, lekarze weterynarii i inni przedstawiciele branży trzodziarskiej oraz instytucji okołorolniczych.

W trakcie Forum odbędą się spotkania tematyczne z przedstawicielami firm paszowych, budowalnych, weterynaryjnych, ubojowych i przetwórczych.

Każdy uczestnik otrzyma materiały konferencyjne i wyżywienie.

Udział w Forum jest płatny.

Zapisy i informacje w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Lubaniu oraz

Maria Gwizdała: tel. 797-010-649 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krystyna Plata: tel. 797-010-605 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.        

Andrzej Okrój tel. 607-462-000, e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji: tutaj