Copyright 2017

Opis

APPLI jest polską agencją zatrudnienia, wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 9261.
Obecnie dla naszego Klienta, znanego producenta pasz, poszukujemy utalentowanego Kandydata na stanowisko:
Handlowiec - pasze dla zwierząt (M/K)

Nr ref. SPZ/RZ/0513

Miejsce pracy Południowowschodnia Polska

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe, mile widziane wyższe z zakresu rolnictwa, weterynarii
• minimum dwa lata pracy na stanowisku doradcy ds. żywienia, handlowca w branży pasz lub w pracy w gospodarstwie hodowlanym
• znajomość rynku pasz
• prawo jazdy kat B
• dobra znajomość obsługi komputera
• dyspozycyjność, samodzielność, zaangażowanie.

Obowiązki

• sprzedaż produktów firmy
• nawiązywanie współpracy z nowymi odbiorcami
• utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami
• budowanie świadomości marki
• udział w spotkaniach branżowych
• raportowanie sprzedaży i obsługa administracyjna zamówień.

Oferujemy

• umowę o pracę na czas nieokreślony
• możliwość pracy dla lidera w swojej branży
• wynagrodzenie w oparciu o podstawę i atrakcyjną premię
• niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód)
• dodatek na działania marketingowe.

Prosimy o aplikację poprze formularz:

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za nadesłane oferty. Informujemy, że skontaktujemy się z kandydatami spełniającymi wymagania zawarte w ogłoszeniu.

Kontakt

APPLI Doradztwo Personalne
E-mail: rekrutacja@applikuj.pl
nopic