Copyright 2019

Opis

Jesteś pasjonatą genetyki oraz hodowli bydła?

Dołączając do zespołu realizującego program hodowlany,
spełniasz swoje ambicje!

(Cała Polska)


Osoba należąca do zespołu realizującego program hodowlany współodpowiedzialna będzie za rozwój i realizację programu oceny i selekcji buhajów; reprezentowanie firmy w kraju jak i zagranicą w tym zakresie; nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z hodowcami, organizacjami oraz partnerami strategicznymi; budżetowanie kosztów realizacji programu.

Czy jesteś pełen pasji, którą chcesz rozwijać?
Cechuje Cię kreatywność, profesjonalizm oraz zaangażowanie i sumienność a oprócz tego posiadasz wykształcenie wyższe zootechniczne, doświadczenie w branży związanej z hodowlą bydła oraz posługujesz się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym , prześlij swoje CV na adres: rekrutacja@phkonrad.com.pl,
(w temacie wpisując REALIZACJA PROGRAMU HODOWLANEGO)


PH Konrad zapewnia bardzo korzystne warunki zatrudnienia i dba o Twoje zadowolenie!PODEJMIJ WYZWANIE I SZCZYĆ SIĘ SUKCESEM!


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Kontakt

PH Konrad
662708184
18400
Łomża
E-mail: rekrutacja@phkonrad.com.pl
nopic