Strefa Indyk

Andrzejki Drobiarskie 2012

Konrad Sieńko
więcej na: www.inwest-agro.pl

 

24 listopada 2012 roku odbyły się kolejne Andrzejki Drobiarskie organizowane przez firmę Inwest-Agro oraz Avi Expert.

 

 

Impreza cieszyła się zainteresowaniem wśród sponsorów. Swój udział zgłosiły firmy: Avi Expert, Inwest-Agro, Roxell, Skov, EM Green, Bayer, Bank BGŻ, Lohmann, Weidemann a także zakłady wylęgu drobiu – ZWD Malec, ZWD Czajkowski, ZWD Sztuder, ZWD Pankowscy, WiFD Pastuszak.


Celem spotkania, oprócz miło spędzonego czasu w trakcie bankietu, była promocja wszystkich firm. Hodowcy wysłuchali także bardzo interesujących wykładów. Na początku spotkania zaprezentowane zostały firmy sponsorujące szkolenie, następnie po powitaniu zaczęto wykłady. Mgr inż. Andrzej Janowski pracujący dla ZWD H. Malec zaprezentował w telegraficznym skrócie „Nowe technologie w inkubacji piskląt”. Wojciech Sieńko, właściciel firmy Inwest-Agro przedstawił „Najnowsze rozwiązania technologiczne w Skov i Roxell”.


Ciekawą prelekcję wygłosił dr Piotr Kwieciński (VET LAB Brudzew) na temat „Monitoringu serologicznego w stadach hodowlanych brojlerów”. Podczas przerwy, uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ofertami firm-sponsorów. Po oficjalnym szkoleniu wszyscy goście przenieśli się na salę balową. Wśród licznych atrakcji znalazł się m.in. pokaz tańca towarzyskiego.


W tegorocznym spotkaniu andrzejkowym uczestniczyło ponad 170 osób. Wszystkim uczestnikom oraz sponsorom  chcielibyśmy serdecznie podziękować za przybycie i wsparcie. Jako organizatorzy mamy także nadzieję, że za rok spotkamy się w równie miłym gronie. Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne Andrzejki Drobiarskie w 2013 roku, tradycyjnie już w hotelu Korona k/Lublina!
© 2020 Pro Agricola dom wydawniczy

Wykryto AdBlocka

 

Utrzymanie tej strony jest możliwe dzięki przychodom z reklam.
Aby móc dalej przeglądać tę stronę, prosimy o wyłączenie AdBlocka.