przejdź
Reklama

giełda online

Zboża paszowe
cena netto zł/t
pszenica590-680
kukurydza670
owies510
jęczmień600
Śruty
rzepakowabrak ofert
sojowabrak ofert
żródło:www.rolpetrol.com.pl
Tradycyjny bal Golpaszu PDF Drukuj Email

Golpasz logo
9 stycznia br. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Balu Karnawałowym zorganizowanym przez firmę GOLPASZ S.A.

GOLPASZ S.A. wysoko ceni sobie dobre relacje z klientami, dlatego tradycją stał się już Bal Karnawałowy, na który zaproszeni zostali kontrahenci i przyjaciele firmy.

       
     Zarząd firmy Golpasz S.A.

Impreza odbyła się w hotelu Sajmino w miejscowości Kajkowo k.Ostródy woj. warmińsko-mazurskie. Mimo śnieżycy i panujących bardzo trudnych warunków na drogach, goście dopisali. Przybyłych w progu witali (jak zwykle elegancki) Prezes Andrzej Warnel z małżonką. Zarząd Spółki GOLPASZ reprezentowały również panie Jolanta Szypnicka Wołowiec i Grażyna Cichuta (w dzisiejszych czasach równouprawnienia mówi się chyba wiceprezeski). Przedstawicielki płci pięknej na powitanie otrzymały przepiękne purpurowe róże.
Potem było uroczyste otwarcie oraz życzenia sukcesów w Nowym Roku i ... szampańskiej zabawy.

Zespół muzyczny Va Bank bawił gości do białego rana, szef kuchni serwował tradycyjne specjały  a pracownicy firmy GOLPASZ S.A. dwoili się i troili, by gościom niczego nie brakowało.

 

Więcej zdjęć z Balu w naszej GaleriiFirma Golpasz S.A. od ponad 30 lat dostarcza polskim producentom drobiu, hodowcom bydła i trzody chlewnej mieszanki i koncentraty paszowe.
Zabiegając o wzajemne relacje z kontrahentami, zapewnia nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również kompleksową obsługę klienta w zakresie doradztwa żywieniowego i zootechnicznego.

Golpasz logo
Kontakt:

GOLPASZ S.A.
ul. PTTK 50
87-400 Golub-Dobrzyń
 
tel. (56) 683 51 11
fax (56) 683 51 17
 
Dział sprzedaży tel. (56) 683 51 15, (56) 683 51 16
Sprzedaż detaliczna tel. (56) 683 25 79
Dział zaopatrzenia surowcowego tel. (56) 683 51 16
 
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Tags: producenci pasz , reportaż , spotkania