Zmiany w DLG AgroFood Sp. z o.o.

E7D 6780 1280x853
Po 14 latach pracy w DLG AgroFood, organizatora targów Opolagra, Ferma, Potato Days Poland, Ludwik Apolinarski - Prezes Zarządu z dniem 31 grudnia 2021 roku przechodzi na emeryturę.Ferma 2022

Ludwik Apolinarski związany jest z branżą rolniczą od 40 lat pracując dla takich firm jak Ludwik Apolinarski foto1BASF, John Deere czy DLG. „Przez te wszystkie lata spędzone w branży miałem możliwość poznania wielu niezwykle interesujących ludzi, bez reszty oddanych swojej pasji jaką jest rolnictwo. Teraz swoją wiedzą i doświadczeniem postaram się wesprzeć młodszych kolegów”. Ludwik Apolinarski pozostaje w strukturze DLG jako senior consultant.

Mariusz Jabłoński foto
Na stanowisku Prezesa Zarządu zastąpi go Mariusz Jabłoński, związany z DLG AgroFood od 2013 roku, do tej pory kierownik projektu FERMA. „W branży „agro” czeka nas wiele wyzwań w związku z Zielonym Ładem, co będzie miało bezpośrednie przełożenie na imprezy targowe z nią związane, mam nadzieję, że im sprostam”. Nowe stanowisko obejmie z dniem 01 stycznia 2022 roku.

© 2020 Pro Agricola dom wydawniczy

Wykryto AdBlocka

 

Utrzymanie tej strony jest możliwe dzięki przychodom z reklam.
Aby móc dalej przeglądać tę stronę, prosimy o wyłączenie AdBlocka.