Strefa Drób

20 lat jak jeden dzień!

Rok 2014 jest szczególnym rokiem dla firmy WIPASZ S.A. W tym roku bowiem firma obchodzi XX-lecie swojej działalności. Dzięki najlepszej jakości produktom oraz zaufaniu jakim obdarzyli WIPASZ Klienci, Pracownicy oraz Firmy współpracujące, WIPASZ zaszedł tak daleko: od małej wytwórni pod Olsztynem produkującej 300 ton miesięcznie, do firmy o ogólnopolskim zasięgu mającej w swoich strukturach 5 wytwórni pasz, magazyny zbożowe i Zakład Drobiarski.

 

 

W podziękowaniu za wieloletnią współpracę WIPASZ zorganizował huczne obchody XX-lecia, które odbyły się 21 czerwca br. przy jednej z wytwórni pasz – w Krośnie koło Pasłęka.
Założyciel WIPASZ i jednocześnie Prezes firmy, Józef Wiśniewski, osobiście przywitał wszystkich gości wyrażając ogromną radość, że wspólnie może świętować ten jakże ważny jubileusz dwudziestolecia powstania jednej z największych firm produkujących pasze w Polsce.
Na zaproszenie do Krosna przyjechało blisko 4000 gości. Wielu z nich ze swoimi rodzinami – to był prawdziwie rodzinny piknik. Mimo kapryśnej pogody, która raczyła przybyłych gości zarówno pięknym słońcem, jak i ulewnym deszczem, humory dopisywały do końca zabawy. Goście ze smakiem spożywali rozmaite potrawy przygotowane specjalnie na tą okoliczność. Dla dzieci przygotowano specjalne menu oraz atrakcje plenerowe i upominki.
Zabawę umilały występy zespołów muzycznych – Cocktail, który oderwał ludzi od biesiadnych stołów i poderwał do tańca pod sceną oraz N. O. A. T. – Not Ordinary Acoustic Trio – gorąca niespodzianka z Włoch, trio serwujące znane wszystkim przeboje. Gwiazdorskim wykonaniem zaszczycił gości Ryszard Rynkowski. Tuż po nim zespół Enej rozbawił gości swoimi hitowymi utworami. Nad całością imprezy czuwał prowadzący – Piotr Bałtroczyk.
Czerwcowy dzień w WIPASZ był nadzwyczajny. Dzień owiany wspomnieniami, okraszony uśmiechem, serdecznością i wzajemnym szacunkiem. Przyjaciele WIPASZ to rozumieją i zawsze wspominają, że z WIPASZEM warto bo… WIPASZ jest nasz! Przez ostatnie 20 lat WIPASZ wspierał polskie rolnictwo.

Przed nami kolejne lata współpracy!
Dziękujemy!

© 2020 Pro Agricola dom wydawniczy

Wykryto AdBlocka

 

Utrzymanie tej strony jest możliwe dzięki przychodom z reklam.
Aby móc dalej przeglądać tę stronę, prosimy o wyłączenie AdBlocka.