Strefa Drób

Do Grecji i na Kanary polecisz za Biodolary


Korzystanie z profilaktyki opartej o produkty BioPoint to nie tylko bezpieczeństwo dla stada, ale także korzyści dla hodowców. Wystarczy, że przystąpią oni do Programu Lojalnościowego BioPoint, a będą mieli możliwość w blasku słońca relaksować się na plaży np. w Grecji.

 


Każdy hodowca wie, że w czasie rzutu musi stosować witaminy, dbać o prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego ptaków, czy reagować w przypadku niestrawności. Problemów jest mnóstwo, a firma BioPoint ma na nie rozwiązania. Wystarczy z nich korzystać, by zyskiwać Biodolary, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Biodolary w prosty sposób można przeznaczyć na nagrody, których katalog dostępny jest na stronie www.program.biopoint.pl. Wśród nich znajdują się m.in. zagraniczne wycieczki i weekendy w SPA dla dwojga. By z nich skorzystać, wystarczy używać preparatów BioPoint i zebrać odpowiednią ilość Biodolarów

Kolejną, niekwestionowaną zaletą używania produktów BioPoint, jest ich dostępność wyłącznie u lekarzy weterynarii. Hodowcy daje to gwarancję skutecznego podania preparatu, bo tylko wiedza i doświadczenie lekarza weterynarii pozwala odpowiednio zastosować produkt.

Zasady Programu Lojalnościowego BioPoint są jasne i przejrzyste – korzystanie z produktów BioPoint nagradzane jest Biodolarami. Każdy produkt oznaczony jest odpowiednim nominałem. Zebrane Biodolary należy wklejać do książeczek Programu Lojalnościowego, które dostępne są u lekarzy weterynarii, siedzibie BioPoint lub u naszych przedstawicieli. Książęczki można również zamówić poprzez serwis www.program.biopoint.pl.Korzystając wyłącznie ze standardowych produktów niezbędnych w każdej hodowli tylko na jednym rzucie (stado 25000 brojlerów) jesteśmy w stanie zebrać aż 2100 Biodolarów. W skali roku może to nam dać 14700 Biodolarów zysku jedynie na podstawowych produktach i to przy jednym kurniku. Jeśli do tego doliczymy korzystanie z produktów BioPoint w przypadku wystąpienia niedoborów witaminowych czy np. niestrawności, zyskujemy kolejne Biodolary. Warto więc stosować w hodowli produkty BioPoint, bo oprócz rozwiązania licznych problemów, zyskujemy nagrody.

 

© 2020 Pro Agricola dom wydawniczy

Wykryto AdBlocka

 

Utrzymanie tej strony jest możliwe dzięki przychodom z reklam.
Aby móc dalej przeglądać tę stronę, prosimy o wyłączenie AdBlocka.