Strefa Drób

Hodowcy zbierają Biodolary i lecą na Kanary

Wprowadzamy rewolucję w punktowaniu produktów BioPoint. Od teraz każdy z nich opatrzony będzie Biodolarami. Każdy, kto dołączy do Programu Lojalnościowego BioPoint będzie miał więc szansę wyjechać do SPA lub nawet na Wyspy Kanaryjskie.

 

 

Do tej pory nie wszystkie produkty z gamy BioPoint były punktowane, a i punktowanie było inne. Jeden produkt wart był jednego punktu. Aby skorzystać z książeczki PL, trzeba było tych punktów zebrać 10 lub 20, by otrzymać na zakupy w BioPoint odpowiednio 500 lub 1200 złotych. Teraz zmieniamy tę regułę.
Zanim jeszcze o zmianach, wyjaśnimy co z tymi książeczkami, które jeszcze nie zostały do końca zapełnione pojedynczymi punktami. Sprawa jest prosta – czekamy na nie do końca marca 2014 r. i do tego czasu można zgromadzone punkty wymienić na wybrane produkty BioPoint. Przypominamy, że jeden punkt to 60 złotych, więc jeśli ktoś ma w książeczce punktów 5, to przysługuje mu 300 złotych na zakupy.

 


Jeśli zaś chodzi o nowości, to punktowanie w Programie Lojalnościowym BioPoint ulega zmianie, podobnie zresztą jak lista nagród, na które można będzie wydać zgromadzone Biodolary. Szczegóły na temat punktowania zawarte będą w regulaminie dostępnym na naszej stronie internetowej (www.biopoint.pl). W wielkim skrócie – za produkt o wartości około 150 złotych otrzymamy 150 punktów itd. Punkty oczywiście można będzie przeznaczać na nagrody dostępne w katalogu, ale na co je Państwo przeznaczą, będzie już zależało tylko od Was. Nie ograniczamy Was jedynie produktami z gamy BioPoint, ale przede wszystkim udostępniamy inne, ciekawe nagrody. Jeżeli ktoś będzie więc chciał wyjechać na wakacje lub spędzać długie, zimowe wieczory przed nowym telewizorem, wystarczy że uzbiera odpowiednią ilość Biodolarów. Proste, prawda?
Szczegóły na temat Programu Lojalnościowego dostępne będą również u lekarzy weterynarii, a także
naszych przedstawicieli i bezpośrednio na stronie internetowej programu – www.program.biopoint.pl. Tam również znajdziecie Państwo katalog nagród oraz formularz, który
należy wypełnić, by otrzymać Kartę
Lojalnościową BioPoint. To dzięki niej będziecie Państwo mogli korzystać ze specjalnych propozycji przygotowanych tylko dla osób korzystających z Programu Lojalnościowego.

Łukasz Pączkowski
PR & Marketing Manager w BioPoint

© 2020 Pro Agricola dom wydawniczy

Wykryto AdBlocka

 

Utrzymanie tej strony jest możliwe dzięki przychodom z reklam.
Aby móc dalej przeglądać tę stronę, prosimy o wyłączenie AdBlocka.