Strefa Trzoda

Hale firmy Wolf System różnorodne formy i perfekcyjna realizacja

 

Dostępna w ofercie firmy Wolf System paleta systemów nośnych, pokryć dachowych, konstrukcji ściennych oraz poszyć zewnętrznych elementów budowlanych takich jak drzwi i bramy w połączeniu z betonem, stalą i drewnem daje możliwość wykonania każdej wymaganej przez inwestora konstrukcji. Budując halę na maszyny rolnicze, przechowalnię warzyw lub zbóż, czy też magazyny i hale logistyczne bądź ujeżdżalnie oraz stajnie warto skorzystać z tzw. „pakietu montażowego” firmy Wolf System. Dzięki temu obiekt wznoszony jest przez wyspecjalizowanych pracowników Wolf System, co gwarancje poprawny montaż oraz zapewnia bezpieczne użytkowanie.

Właściciele nowoczesnych gospodarstw rolnych dbają o to, aby były one zadbane i uporządkowane. Decydując się na współpracę z firmą Wolf System każdy inwestor otrzymuje fachowe doradztwo, pomoc w wyborze odpowiedniego projektu z odpowiednimi rozwiązaniami konstrukcyjnymi dla budynków inwentarskich i magazynowych, a także szybką realizację wybranej hali. Co więcej, elementy, z których budowane są hale w pełni przygotowywane są przez pracowników Wolf System, co gwarantuje ich wysoką jakość i dokładność wykonania. Ponadto inwestor otrzymuje kompleksową usługę w zakresie wznoszenia gotowej zabudowy obiektów inwentarskich – począwszy od fundamentów aż po gotowy obiekt. Stanowi to także gwarancję, że budynki budowane przez Wolf System są w pełni bezpieczne dla użytkowników. Dzięki długoletniemu doświadczeniu firma Wolf System jest solidnymi niezawodnym partnerem dla przyszłych inwestycji!

Hale rolnicze i magazynowe na płody rolne firmy Wolf System

Hale do przechowywania płodów rolnych budowane w systemie Wolf dostosowane są odpowiednio do wymagań składowanego materiału. Ramowa konstrukcja nośna bez podpór pośrednich typu stal-stal (stalowy słup oraz stalowy rygiel), stal-drewno klejone lub beton-drewno klejone stanowi doskonały i funkcjonalny układ konstrukcyjny, który pozwala realizować hale o znacznych rozpiętościach. Dzięki przemyślanemu projektowaniu oraz zaawansowanym możliwościom technicznym hale Wolf System zdolne są do adaptacji i mogą być w każdej chwili wykorzystane do innych celów oraz rozbudowane. Hale Wolf System dostosowane są do każdego rodzaju pokrycia dachowego od dachówki poprzez blachę trapezową aż po płyty warstwowe w halach ogrzewanych lub przechowalniach. Tego rodzaju konstrukcje pozwalają przez długi czas bezpiecznie magazynować dowolne płody rolne. Firma Wolf System, w zależności od gabarytów hali i jej przeznaczenia, proponuje także kilka rodzajów ścian np. ściany żelbetowe, murowane, ściany w systemie płyt warstwowych oraz ściany o konstrukcji drewnianej zarówno ocieplone, jak i nieocieplone.

Kurniki, chlewnie, obory oraz ujeżdżalnie

 Sprawdzone systemy nośne firmy Wolf System z betonu, stali, drewna lub też wybranej kombinacji tych materiałów znalazły także zastosowanie w budowie obiektów inwentarskich typu kurniki, obory ujeżdżalnie i lonżowniki. Każdy rodzaj tej budowli wymaga indywidualnego podejścia projektowego oraz stosowania specjalistycznych systemów doświetleń światłem naturalnym, urządzeń do karmienia trzody czy też systemów wentylacyjnych. Wszystko to wpływa na przyjemny klimat wewnątrz obiektu oraz dobrą kondycję zwierząt. Ofertę firmy Wolf System uzupełniają drzwi oraz bramy wjazdowe o dowolnych gabarytach. Śląskie przedsiębiorstwo proponuje swoimklientomm.in. bramy przesuwne, roletowe, segmentowe oraz uchylne. Warto zaznaczyć, że rozwiązania oferowane przez Wolf System są niezwykle ekonomiczne, mogą być używane, jako przechowalnia pojazdów rolniczych lub też w nagłym przypadku szybko zmienić swoje pierwotne przeznaczenie, a budowa obiektu nie wymaga znacznych nakładów czasowych. Innowacyjne technologie, a także stale zmieniające się przepisy prawne w budownictwie obiektów wielkopowierzchniowych wymagają nowatorstwa oraz różnorodności rozwiązań. Wyspecjalizowana oferta oraz duża moc przerobowa firmy Wolf System to gwarancja sprawnej współpracy ze śląskim przedsiębiorstwem dla inwestorów patrzących w przyszłość. ■ 

© 2020 Pro Agricola dom wydawniczy

Wykryto AdBlocka

 

Utrzymanie tej strony jest możliwe dzięki przychodom z reklam.
Aby móc dalej przeglądać tę stronę, prosimy o wyłączenie AdBlocka.