Copyright 2017

Portal hodowcy

NASZE NOWOŚCI !!!

 

UŻYTKI ZIELONE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

objętość: 144 str.

format: 195 x 195 mm

rok wydania: 2016

 

 

Użytki zielone są jeszcze w naszych kraju niedocenianych źródłem tanich, doskonałej jakości pasz służących do produkcji mleka o wysokiej jakości biologicznej. Utrzymywanie ich w wysokiej kulturze ma ogromne znaczenie ekonomiczne w produkcji mleka. Książka opisuje w przystępny sposób metody renowacji użytków zielonych, zwraca uwagę na nowe intensywne odmiany traw i lucerny. Zawiera miniatlas i charakterystykę gatunków traw, roślin motylkowatych, ziół i chwastów.

Szczególnie polecana hodowcom bydła, którzy chcą zwiększyć plon zielonej masy z hektara użytków zielonych.

CENA: 18,99 zł. Zamów tutaj

 

NASZE NOWOŚCI !!!

 

 

KATALOG FIRM PASZOWYCH 2016

objętość: 256 str.

format: 164 x 239 mm

rok wydania: 2016

 

 

 

Pełna informacja o rynku paszowych w Polsce. Katalog zawiera informacje o ponad 500 firmach związanych z branżą paszową - producentach i dystrybutorach mieszanek paszowych, koncentratów, preparatów mlekozastępczych, premiksów, dodatków paszowych, ziół, dodatków mineralnych, zbóż i produktów przemysłu zbożowo-młynarskiego, nasion roślin strączkowych, nasion roślin oleistych oraz produktów przemysłu olejarskiego, produktów przemysłu spożywczego (wytłoki, melasa, wysłodki buraczane, drożdże, DDGS, preparatów leczniczych), pasz pochodzenia zwierzęcego, tłuszczów do natłuszczania pasz, mieszanek dietetycznych, leczniczych, itp.

Czytelna i rzetelna informacja o rynku producentów/dystrybutorów pasz w Polsce. CENA: 70 zł. Zamów tutaj.

 

NASZE CZASOPISMA

Czasopisma o hodowli drobiu, bydła, trzody chlewnej

„Hodowca Drobiu” – jest nowoczesnym magazynem poświęconym drobiarstwu, publikowanym systematycznie co miesiąc od 1995 roku. Tematyka czasopisma dotyczy zagadnień związanych z utrzymaniem i hodowlą drobiu, chorobami, profilaktyką i żywieniem zwierząt, ich wylęgiem oraz różnymi aspektami marketingu rolniczego i ekonomiki. Magazyn traktuje o sprawach, które dotyczą bezpośrednio polskich producentów drobiu. Jest adresowany do właścicieli ferm i firm drobiarskich (mieszalnie pasz, producenci wyposażenia ferm, dostawcy piskląt i materiału reprodukcyjnego, zootechnicy, lekarze weterynarii).

Cena rocznej prenumeraty: 95,00 zł.

„Hodowca Bydła” – jest czasopismem adresowanym do producentów mleka i bydła opasowego, ukazującym się co miesiąc od 1996 roku. Tematyka artykułów dotyczy nowych technologii produkcji bydlęcej. Z tego czasopisma dowiedzą się Państwo m. in., jak efektywnie żywić zwierzęta oraz jak utrzymywać optymalne warunki środowiskowe w oborze. Ponadto, artykuły poruszają takie zagadnienia, jak: hodowla, choroby i profilaktyka, żywienie, organizacja produkcji, ubój, marketing rolniczy, ekonomika produkcji. Na stronach czasopisma są też publikowane reportaże i materiały szkoleniowe.

Cena rocznej prenumeraty: 90,00 zł

„Hodowca Trzody Chlewnej” – jest magazynem ukazującym się cyklicznie co dwa miesiące, poczynając od 1997 roku. Czasopismo zostało stworzone z myślą o hodowcach i producentach żywca wieprzowego, zootechnikach prowadzących fermy, lekarzach weterynarii oraz innych osobach związanych z branżą produkcji wieprzowiny.

Cena rocznej prenumeraty: 50,00 zł

„Indyk Polski” – jedyny na krajowym rynku magazyn, którego tematyka jest poświęcona produkcji indyków rzeźnych. Jest to kwartalnik, ukazujący się systematycznie od 2002 roku. Publikowane artykuły dotyczą problematyki stad reprodukcyjnych, żywienia, utrzymania i profilaktyki stad indyków rzeźnych. W magazynie znajdą też Państwo informacje o aktualnych wydarzeniach branżowych w kraju i na świecie. Periodyk jest adresowany do właścicieli ferm indyczych, zootechników, lekarzy weterynarii, a ponadto firm trudniących się obsługą i zaopatrzeniem ferm indyczych.

Cena rocznej prenumeraty: 60,00 zł

Z naszymi czytelnikami dzielimy się swoim już 20-letnim doświadczeniem w branży!

 

Witamy na naszej stronie internetowej!

DOM WYDAWNICZY PRO AGRICOLA obejmuje firmy: Pro Agricola Sp. z o.o., Piotr Lisiecki oraz portal branżowy: www.portalhodowcy.pl. Możemy pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku.

Jesteśmy znanym wydawcą czasopism rolniczych, takich jak: „Hodowca Drobiu”, „Indyk Polski”, „Hodowca Bydła” i „Hodowca Trzody Chlewnej”. Publikujemy katalogi branżowe, w tym: „Katalog Firm Drobiarskich” i „Katalog Firm Paszowych”.  W zakresie naszej działalności mieści się również wydawanie książek i poradników dla hodowców. Nasze najbardziej znane tytuły to: „Vademecum chorób drobiu rzeźnego”, „Nowoczesna produkcja kurcząt brojlerów”, „Znane i mniej znane rasy bydła”, „O rozrodzie świń i nie tylko”. W naszym wydawnictwie ukazały się również takie książki, jak: „Vademecum chorób świń”, „Użytki zielone najwyższej jakości”.

Warto dodać, że Dom Wydawniczy PRO AGRICOLA to firma rodzinna o wyłącznie polskim kapitale. Początki naszej działalności sięgają grudnia 1995 roku.